Lekarze Kłodzko

Psychiatra

Praktyka Lekarza Rodzinnego Anna Brzostowicz
Fl. Szarego 4
57-300 Kłodzko

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Piotr Niebudek

Przychodnia Lekarzy Specjalistów "ProDiagno"
ulica Harcerzy 1
57-300 Kłodzko

Bardzo dobre podejście do pacjentki, fachowe informacje. Mam do niego zaufanie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jolanta Sulewska

Salus Centrum Medyczne Filia w Tłumaczowie
JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO 3A
57-300 Kłodzko

Polecam! Naprawdę świetne podejście do pacjenta.Zasugerowałam się wieloma pozytywnymi opiniami i się nie zawiodłam. Pani świetnie wszystko wytłumaczyła oraz dobrała oprawki. W porównaniu z innymi okulistami w kotlinie,ceny są naprawdę bardzo dobre. Badanie przebiegło szybko,sprawnie i w dobrej atmosferze. Mało jest takich lekarzy niestety.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Leszek Staszewski

ulica Walecznych 7/1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
{'id': 22959, 'name': u'K\u0142odzko'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Aleksander Biały

lek. med. Aleksander Biały

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Kłodzko - ProDiagno - Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Harcerzy 1
57-300 Kłodzko

W grudniu 2019 dowiedziałem się o mojej chorobie, a już na początku stycznia Pan doktor wiedząc, że liczy się każdy dzień podjął się niełatwej operacji usunięcia nerki, co było priorytetem dla dalszego leczenia. Z kartą DILO poszukując terminu takiej operacji to ,w najlepszym wypadku, oczekiwanie ok. 4 miesiące i to z wielkim znakiem zapytania czy mnie zakwalifikują do niej. Dziękowałem losowi, że spotkałem właśnie jego bezinteresownego i tak pomocnego. Jestem ...
Opinia dodana przez: Zygmunt

lek. dent. Renata Milcarz-Sypka

ul. Grabowa 43
57-300 Kłodzko

Od lat chodzę do Pani doktor Renaty. Nigdy mnie zawiodła, nawet jeśli sama nie podejmowała się tematu to wiem, że chciała dla mnie najlepiej. Zawsze czułam się przy niej zaopiekowana! Z całego serca polecam!!!!!

lekarz Grażyna Iwan-Dyś

Pulmonolog, Internista

57-300 Kłodzko

Teraz zobaczyłam, że Pani doktor Grażynie Iwan-Dyś dałam 4,8 punktów, a powinna dostać 5 punktów. Coś przeoczyłam. Mojej najukochańszej córki już nie ma, ale panią doktor zapamiętam jako konkretnego, kompetentnego lekarza, który pierwszy rozeznał, co mojej córce dolega. Ola też wtedy była pełna uznania dla doktor, mimo ciężkiej choroby.
Opinia dodana przez: Teresa L

lek. dent. Maciej Fluder

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prywatna Praktyka Dentystyczna Anna Smyk-Cedro"
ulica Łukasińskiego 3/1
57-300 Kłodzko

Bardzo profesjonalny stomatolog. Dokładny, fachowy. Leczyłem się u wielu ale po nim nic nie trzeba poprawiać. Przyzwoite ceny. Naprawdę polecam
Opinia dodana przez: Jarosław

lek. dent. Krzysztof Griman

Prywatna Praktyka Dentystyczna Lek. Dent. Krzysztof Griman
Wiosenna 24A
57-300 Kłodzko

Klinika godna polecenia!!! Szybko sprawnie , błyskawicznie , miło . Wszystko na wysokim poziomie. Najlepsza!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Lewiecka

Dermatolog

Centrum Medyczne Salus
57-300 Kłodzko

Wspaniały lekarz. Miałam okazję poznać kilku dermatologów ale przez wszystkich byłam traktowana szablonowo, podobne maści, antybiotyki-bez efektu!Pani doktor podczas pierszej wizyty szczegółowo wypytała o dotychczasowe leczenie, co skutkowało, po czym nie widac było efektów, nie żałowała czasu. Poprawą cieszyła się razem ze mną. Złoto, nie lekarz!!!

lekarz Zdzisław Kusal

Neurolog

Szpitale Kłodzkie
ulica Szpitalna 1a
57-300 Kłodzko

Doktora poznałem w sytuacji, która wymagała szybkiej interwencji. Doktor z jednej strony był bardzo pragmatyczny, ale poniewaz byłem dość mocno zestresowany - profesjonalnie mi pewne sprawy perswadował, zaś inne, nie tak ważne, pozwolił "odpuścić. Efekt - jestem już 5 lat po udarze - nie ma widocznych kutków ubocznych. Są pewne niewidoczne, ale ciągle nad tym pracuję. Widziałem zresztą reakcję pacjentów z przychodni w Kłodzku. Doktora nie znałem: przyjechałem do niego. ...
Opinia dodana przez: Piotr (1959)

Benedykt Pawłów

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Pan doktor uratował życie mojego dziecka podczas porodu...jestem mu wdzięczna na zawsze.Teraz mój synek ma 3 latka,jest zdrowym,energicznym dzieckiem.Lekarz z powołania.

Lidia Markiewicz-Grybionko

Stomatolog, Ortodonta

Przyjaciół Dzieci 5
Kłodzko

Bardzo fajna P. Doktor jeśli ktoś się boi dentysty polecam w ciemno ja byłem przerażony na myśl o dentyście a teraz mogę siedzieć u P. Doktor godzinami :). Jeżeli chodzi o ceny to są średnie.

lekarz Witold Matusiak

Laryngolog

57-300 Kłodzko

Serdeczne podziękowania dla dr Witolda Matusiaka, który operował mnie w zakresie usunięcia migdałów, małżowin nosowych, korekcji przegrody nosowej i operacji zatok FEES. Bardzo konkretny i dobry lekarz – bardzo dobry kontakt podczas konsultacji, przed operacją jak również jego opieka pooperacyjna i troska po powrocie do domu. Bardzo sprawny operator – jestem 15 dzień po operacji i biorąc pod uwagę rozległość zabiegu mogę ocenić na tą chwilę, że został on wykonany ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Kłapsia-Pawłów

Medycyna estetyczna

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Może i miła i sympatyczna, ale pieniądze wyrzuciłam w błoto, a właściwie w botox, który nie dał żadnego efektu, ponieważ, jak się później okazało należało użyć np. kwasu hialuronowego, co sama p.doktor przyznała. Nie polecam

lekarz Bogdan Strączyński

SALUS Centrum Medyczne Oddział Główny
Kusocińskiego 3a
57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz i przemily człowiek .Dokladnie bez pospiechu wszystko wytlumaczy i pokaże analizując dokladnie posiadane informacje oraz dokumentację. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Rafał Dudek

57-300 Kłodzko

Nie polecam. Leczy zapalenie płuc przez telefon. Lekarz dla którego ważniejszy jest test na COVID. Niż bezpieczeństwo i zdrowie pacjenta. Stwierdził mi zapalanie płuc i przepisał antybiotyki przez telefon bo sam się zdiagnozowałem. Oszukał mnie wysyłając na test, obiecywał, że mnie przyjmie z negatywnym testem w klinice lub z pozytywnym w domu, a okazało się, że mam zapisaną teleporadę.
Opinia dodana przez: covid 19

lekarz Bartek Oleksiuk

57-300 Kłodzko

Wizyta w Evita Nowa Ruda/Słupiec w celu zrobienia USG. Pierwsze wrażenie, brudny papier ochronny na kozetce. Lekarz bez rządnego kontaktu wzrokowego. Po przystąpieniu do USG Lekarz poirytowany że zapomniałam zdjąć łańcuszek z szyi. W agresywny sposób silnie pociągnął za łańcuszek i wcisnął mi go w moje usta. Poprosiłam o moment by łańcuszek ściągnąć, odpowiedział" czy mam inny wybór?". Aroganckie i nieprofesjonalne zachowanie. Polecam uczestnictwo w szkoleniach jak traktować pacjenta z ...
Opinia dodana przez: Wiesława
BARDZO,BARDZO DZIĘKUJĘ ZA OPIEKĘ NAD MOIM OJCEM I ZA PRZYWRÓCENIE GO DO ŻYCIA. KOMPETENCJE PANA DOKTORA, WSPANIAŁE I CIEPŁE PODEJŚCIE SPRAWIŁY, ŻE JEST NADAL Z NAMI.
Opinia dodana przez: IWONA

lekarz Edyta Misiaszek

57-300 Kłodzko

Bardzo dobry lekarz. Wszystko spokojnie tłumaczy. Mila i ma dobry kontakt z dziećmi. POLECAM wszystkim takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Basia